Batarya & Menzil Verileri
Bu modelin batarya kapasitesi, elektrikli menzil, şarj hızı ve enerji tüketimi verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 47 bg @ 3000 dev/dak |
| Elektrikli motor torku | 147 Nm @ 500-2000 dev/dak 108.42 lb.-ft. @ 500-2000 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 36 bg @ 4000 dev/dak |
| Elektrikli motor torku | 73 Nm @ 0-2000 dev/dak 53.84 lb.-ft. @ 0-2000 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru 3 | |
| Elektrikli motor gücü | 36 bg @ 4000 dev/dak |
| Elektrikli motor torku | 73 Nm @ 0-2000 dev/dak 53.84 lb.-ft. @ 0-2000 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Sistem gücü | 377 bg |
| Sistem tork | 462 Nm 340.75 lb.-ft. |