Batarya & Menzil Verileri
Bu modelin batarya kapasitesi, elektrikli menzil, şarj hızı ve enerji tüketimi verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 82 kWh |
| Elektrikle gidilebilen menzil | >450 km 279.62 mi |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 102 bg |
| Elektrikli motor torku | 150 Nm 110.63 lb.-ft. |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 204 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Sistem gücü | 306 bg |
| Sistem tork | 460 Nm 339.28 lb.-ft. |