| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Bertone |
| Model | Runabout |
| Nesil | Bertone Runabout |
| Modifikasyonu (Motor) | 3.5 V6 (475 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | Ocak, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Targa |
| Koltuk Sayısı | 2 |
| Kapı sayısı | 2 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 4.1 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 4.1 saniye |
| Maksimum sürat | 270 km/saat 167.77 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 2.2 Kg/bg, 449.4 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 2.2 Kg/Nm, 444.7 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 475 bg |
| Tork | 470 Nm 346.65 lb.-ft. |
| Motor düzeni | Arka, boyuna |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Motor aspirasyonu | Mekanik süperşarj, Intercooler |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1057 Kg 2330.29 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 3990 mm 157.09 in. |
| Genişlik | 1933 mm 76.1 in. |
| Yükseklik | 1116 mm 43.94 in. |
| Dingil Mesafesi | 2369 mm 93.27 in. |
| Ön tekerlek izi | 1750 mm 68.9 in. |
| Arka tekerlek izi | 1841 mm 72.48 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı |
| Arka süspansiyon | Çift salıncaklı |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 343x32 mm |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler, 343x26 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | Ön lastikler: 225/35 ZR18 Arka lastikler: 315/25 ZR19 |
| Jant Boyutu | Ön jantlar: 18 Arka jantlar: 19 |