Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4995 mm 196.65 in. |
| Genişlik | 1830 mm 72.05 in. |
| Yükseklik | 1490 mm 58.66 in. |
| Dingil Mesafesi | 2925 mm 115.16 in. |
| Ön tekerlek izi | 1570 mm 61.81 in. |
| Arka tekerlek izi | 1570 mm 61.81 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.25 |
| En az dönüş açısı | 10.7 m 35.1 ft. |