Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4890 mm 192.52 in. |
| Genişlik | 1895 mm 74.61 in. |
| Yükseklik | 1720 mm 67.72 in. |
| Dingil Mesafesi | 2790 mm 109.84 in. |
| Ön tekerlek izi | 1635 mm 64.37 in. |
| Arka tekerlek izi | 1625 mm 63.98 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.33 |
| En az dönüş açısı | 11.6 m 38.06 ft. |