Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4587 mm 180.59 in. |
| Genişlik | 1833 mm 72.17 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2190 mm 86.22 in. |
| Yükseklik | 1820 mm 71.65 in. |
| Dingil Mesafesi | 2820 mm 111.02 in. |
| Ön tekerlek izi | 1565 mm 61.61 in. |
| Arka tekerlek izi | 1565 mm 61.61 in. |
| ön çıkıntı | 840 mm 33.07 in. |
| arka çıkıntı | 927 mm 36.5 in. |
| Yerden yükseklik | 204 mm 8.03 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.39 |
| En az dönüş açısı | 11.9 m 39.04 ft. |
| Yaklaşım açısı | 29.5° |
| Kalkış açısı | 31° |
| tırmanış açısı | 45° |
| sığ derinliği | 500 mm 19.69 in. |