Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4600 mm 181.1 in. |
| Genişlik | 1845 mm 72.64 in. |
| Yükseklik | 2020-2028 mm 79.53 - 79.84 in. |
| Dingil Mesafesi | 2480 mm 97.64 in. |
| Ön tekerlek izi | 1597 mm 62.87 in. |
| Arka tekerlek izi | 1590 mm 62.6 in. |
| ön çıkıntı | 1175 mm 46.26 in. |
| arka çıkıntı | 925 mm 36.42 in. |
| Yerden yükseklik | 218-226 mm 8.58 - 8.9 in. |
| En az dönüş açısı | 11.3 m 37.07 ft. |
| Yaklaşım açısı | 24° |
| Kalkış açısı | 24° |
| rampa açısı | 29° |
| tırmanış açısı | 36° |
| sığ derinliği | 390 mm 15.35 in. |