Chevrolet Blazer II 4.3 i V6 CPI 4 WD (3 dr) (190 bg) Automatic modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Chevrolet |
| Model | Blazer |
| Nesil | Chevrolet Blazer II |
| Modifikasyonu (Motor) | 4.3 i V6 CPI 4 WD (3 dr) (190 bg) Automatic |
| Üretim başlangıç yılı | 1994 yıl |
| Son üretim yılı | 1998 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 3 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Ağırlık/güç oranı | 9.1 Kg/bg, 109.8 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 5.1 Kg/Nm, 196 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 190 bg @ 4400 dev/dak |
| Litre başına güç | 44.2 bg/Lt |
| Tork | 339 Nm @ 2800 dev/dak 250.03 lb.-ft. @ 2800 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | Vortec L35 |
| Motor hacmi | 4300 cm3 262.4 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 101.6 mm 4 in. |
| Silindir içi vuruş | 88.4 mm 3.48 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9.2:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 4.3 Lt 4.54 US qt | 3.78 UK qt |
| soğutma sıvısı | 11.1 Lt 11.73 US qt | 9.77 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1730 Kg 3814 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2170 Kg 4784.03 lbs. |
| Azami yük | 440 Kg 970.03 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 845 Lt 29.84 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1717 Lt 60.64 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 75 Lt 19.81 US gal | 16.5 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4438 mm 174.72 in. |
| Genişlik | 1689 mm 66.5 in. |
| Yükseklik | 1699 mm 66.89 in. |
| Dingil Mesafesi | 2553 mm 100.51 in. |
| Ön tekerlek izi | 1397 mm 55 in. |
| Arka tekerlek izi | 1386 mm 54.57 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 4 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı |
| Arka süspansiyon | Yay |
| Ön frenler | Disk |
| Arka frenler | Kampana |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon | Hidrolik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 205/75 R15 S |