Chevrolet Malibu El Camino (Sedan Pickup) 3.8 V6 (115 bg) CAT modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Chevrolet |
| Model | Malibu |
| Nesil | Chevrolet Malibu El Camino (Sedan Pickup) |
| Modifikasyonu (Motor) | 3.8 V6 (115 bg) CAT |
| Üretim başlangıç yılı | 1980 yıl |
| Son üretim yılı | 1981 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Pick-up |
| Koltuk Sayısı | 3 |
| Kapı sayısı | 2 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Motor | |
| Güç | 115 bg @ 4000 dev/dak |
| Litre başına güç | 30.7 bg/Lt |
| Tork | 237 Nm @ 2000 dev/dak 174.8 lb.-ft. @ 2000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 3751 cm3 228.9 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 95 mm 3.74 in. |
| Silindir içi vuruş | 88.4 mm 3.48 in. |
| Sıkıştırma oranı | 8.6:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Karbüratör |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHV |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Bagaj hacmi en fazla | 2033 Lt 71.79 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 66 Lt 17.44 US gal | 14.52 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5121 mm 201.61 in. |
| Genişlik | 1826 mm 71.89 in. |
| Yükseklik | 1380 mm 54.33 in. |
| Dingil Mesafesi | 2974 mm 117.09 in. |
| Ön tekerlek izi | 1486 mm 58.5 in. |
| Arka tekerlek izi | 1467 mm 57.76 in. |
| ön çıkıntı | 915 mm 36.02 in. |
| arka çıkıntı | 1232 mm 48.5 in. |
| Yerden yükseklik | 136 mm 5.35 in. |
| Yaklaşım açısı | 23° |
| Kalkış açısı | 16° |
| rampa açısı | 14° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 3 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Bağımlı yaylı süspansiyon, Enine sabitleyici, Sürükleme |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Kampana |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Lastik boyutu | 205/75 R14 |
| Jant Boyutu | 6.0J x 14 |