| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Chrysler |
| Model | Voyager |
| Nesil | Chrysler Voyager I |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.5 i (98 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1988 yıl |
| Son üretim yılı | 1990 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Minibüs |
| Koltuk Sayısı | 7 |
| Kapı sayısı | 3 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi | 9.4 Lt/100 km
25.02 US mpg 30.05 UK mpg 10.64 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 15.1 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 15.1 saniye |
| Maksimum sürat | 153 km/saat 95.07 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 16.2 Kg/bg, 61.8 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 8.7 Kg/Nm, 115.5 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 98 bg @ 4700 dev/dak |
| Litre başına güç | 39.2 bg/Lt |
| Tork | 183 Nm @ 2700 dev/dak 134.97 lb.-ft. @ 2700 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 2501 cm3 152.62 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 87.5 mm 3.44 in. |
| Silindir içi vuruş | 104 mm 4.09 in. |
| Sıkıştırma oranı | 8.9:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Tek noktadan enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHC |
| Motor yağı kapasitesi | 3.8 Lt 4.02 US qt | 3.34 UK qt |
| soğutma sıvısı | 8.1 Lt 8.56 US qt | 7.13 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1585 Kg 3494.33 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2400 Kg 5291.09 lbs. |
| Azami yük | 815 Kg 1796.77 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 671 Lt 23.7 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 3250 Lt 114.77 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 76 Lt 20.08 US gal | 16.72 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4525 mm 178.15 in. |
| Genişlik | 1830 mm 72.05 in. |
| Yükseklik | 1707 mm 67.2 in. |
| Dingil Mesafesi | 2853 mm 112.32 in. |
| Ön tekerlek izi | 1522 mm 59.92 in. |
| Arka tekerlek izi | 1578 mm 62.13 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 5 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Salıncak |
| Arka süspansiyon | Yay |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Kampana |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Hidrolik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 205/70 R15 |