| Genel bilgi |
| Marka | Cupra |
|---|
| Model | E-Racer |
|---|
| Nesil | Cupra E-Racer |
|---|
| Modifikasyonu (Motor) | 65.6 kWh (680 bg) |
|---|
| Üretim başlangıç yılı | 2020 yıl |
|---|
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
|---|
| Gövde tipi | Coupe |
|---|
| Koltuk Sayısı | 1 |
|---|
| Kapı sayısı | 5 |
|---|
| Performans |
|---|
| Yakıt Tipi | Elektrik |
|---|
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 3.2 saniye |
|---|
| Hızlanma 0 - 62 mph | 3.2 saniye |
|---|
| Maksimum sürat | 272 km/saat
169.01 mph |
|---|
| Ağırlık/güç oranı | 2.6 Kg/bg, 388.6 bg/ton |
|---|
| Ağırlık/Tork oranı | 1.8 Kg/Nm, 548.6 Nm/ton |
|---|
| Elektrikli ve Hibrit |
|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 65.6 kWh |
|---|
| Elektrik motoru 1 | |
|---|
| Elektrikli motor gücü | 680 bg |
|---|
| Elektrikli motor torku | 960 Nm
708.06 lb.-ft. |
|---|
| Sistem gücü | 680 bg |
|---|
| Sistem tork | 960 Nm
708.06 lb.-ft. |
|---|
| Hacim ve ağırlıklar. |
|---|
| Ağırlık | 1750 Kg
3858.09 lbs. |
|---|
| Boyutlar |
|---|
| Uzunluk | 4671 mm
183.9 in. |
|---|
| Genişlik | 1950 mm
76.77 in. |
|---|
| Şanzıman, fren ve süspansiyon |
|---|
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
|---|
| Çekiş | Arkadan İtiş |
|---|
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
|---|
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
|---|
| Arka süspansiyon | Çift salıncaklı, Enine sabitleyici |
|---|
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 378x34 mm |
|---|
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler, 355x36.8 mm |
|---|
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi)
|
|---|
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
|---|
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |