Daihatsu Rocky Hard Top (F7,F8) 2.2 i (91 bg) modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Daihatsu |
| Model | Rocky |
| Nesil | Daihatsu Rocky Hard Top (F7,F8) |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.2 i (91 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1997 yıl |
| Son üretim yılı | 1998 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Off-road araç |
| Koltuk Sayısı | 4 |
| Kapı sayısı | 3 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 16 Lt/100 km
14.7 US mpg 17.66 UK mpg 6.25 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 9 Lt/100 km
26.13 US mpg 31.39 UK mpg 11.11 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Maksimum sürat | 130 km/saat 80.78 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 15.2 Kg/bg, 65.9 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 7.7 Kg/Nm, 129.7 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 91 bg @ 4200 dev/dak |
| Litre başına güç | 40.7 bg/Lt |
| Tork | 179 Nm @ 2500 dev/dak 132.02 lb.-ft. @ 2500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 2237 cm3 136.51 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 91 mm 3.58 in. |
| Silindir içi vuruş | 86 mm 3.39 in. |
| Sıkıştırma oranı | 8.8:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHC |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1380 Kg 3042.38 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2125 Kg 4684.82 lbs. |
| Azami yük | 745 Kg 1642.44 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 520 Lt 18.36 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 60 Lt 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 3840 mm 151.18 in. |
| Genişlik | 1690 mm 66.54 in. |
| Yükseklik | 1850 mm 72.83 in. |
| Dingil Mesafesi | 2205 mm 86.81 in. |
| Ön tekerlek izi | 1430 mm 56.3 in. |
| Arka tekerlek izi | 1430 mm 56.3 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 5 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı |
| Arka süspansiyon | Helezon yay |
| Ön frenler | Disk |
| Arka frenler | Kampana |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon | Hidrolik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 215/85 R15 |