Daihatsu Xenia I (F600) 1.0L R3 12V (64 bg) modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Daihatsu |
| Model | Xenia |
| Nesil | Daihatsu Xenia I (F600) |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.0L R3 12V (64 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 2003 yıl |
| Son üretim yılı | 2011 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | MPV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Motor | |
| Güç | 64 bg @ 7000 dev/dak |
| Litre başına güç | 64.7 bg/Lt |
| Tork | 94 Nm @ 3600 dev/dak 69.33 lb.-ft. @ 3600 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 989 cm3 60.35 cu. in. |
| Silindir Adedi | 3 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 72 mm 2.83 in. |
| Silindir içi vuruş | 81 mm 3.19 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4070 mm 160.24 in. |
| Genişlik | 1630 mm 64.17 in. |
| Yükseklik | 1675 mm 65.94 in. |
| Dingil Mesafesi | 2665 mm 104.92 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 5 vites, manuel şanzıman |
| Direksiyon | Hidrolik Direksiyon |