DeSoto Custom Suburban 3.9 (109 bg) Tip-Toe Shift modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | DeSoto |
| Model | Custom |
| Nesil | DeSoto Custom Suburban |
| Modifikasyonu (Motor) | 3.9 (109 bg) Tip-Toe Shift |
| Üretim başlangıç yılı | 1946 yıl |
| Son üretim yılı | 1949 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Sedan |
| Koltuk Sayısı | 9 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Motor | |
| Güç | 109 bg @ 3600 dev/dak |
| Litre başına güç | 28.1 bg/Lt |
| Tork | 260 Nm @ 1200 dev/dak 191.77 lb.-ft. @ 1200 dev/dak |
| Motor hacmi | 3877 cm3 236.59 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 87.31 mm 3.44 in. |
| Silindir içi vuruş | 107.95 mm 4.25 in. |
| Sıkıştırma oranı | 6.6:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Karbüratör |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 4.7 Lt 4.97 US qt | 4.14 UK qt |
| soğutma sıvısı | 16.1 Lt 17.01 US qt | 14.17 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Yakıt deposu hacmi | 76 Lt 20.08 US gal | 16.72 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5723 mm 225.31 in. |
| Genişlik | 1956 mm 77.01 in. |
| Yükseklik | 1700 mm 66.93 in. |
| Dingil Mesafesi | 3543 mm 139.49 in. |
| Ön tekerlek izi | 1448 mm 57.01 in. |
| Arka tekerlek izi | 1524 mm 60 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.65 |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 4 vites, otomatik şanzıman Tip-Toe Shift |
| Ön frenler | Kampana, 305 mm |
| Arka frenler | Kampana, 305 mm |