| Genel bilgi |
| Marka | Ford |
|---|
| Model | F-250 Super Duty |
|---|
| Nesil | Ford F-250 Super Duty IV Crew Cab Long box |
|---|
| Modifikasyonu (Motor) | 6.7d V8 (450 bg) 4x4 Automatic |
|---|
| Üretim başlangıç yılı | 2017 yıl |
|---|
| Son üretim yılı | 2019 yıl |
|---|
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
|---|
| Gövde tipi | Pick-up |
|---|
| Koltuk Sayısı | 6 |
|---|
| Kapı sayısı | 4 |
|---|
| Performans |
|---|
| Yakıt Tipi | Dizel |
|---|
| Ağırlık/güç oranı | 7.6 Kg/bg, 132.4 bg/ton |
|---|
| Ağırlık/Tork oranı | 2.7 Kg/Nm, 372.8 Nm/ton |
|---|
| Motor |
|---|
| Güç | 450 bg @ 2800 dev/dak |
|---|
| Litre başına güç | 67.6 bg/Lt |
|---|
| Tork | 1267 Nm @ 1800 dev/dak
934.49 lb.-ft. @ 1800 dev/dak |
|---|
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
|---|
| Motor hacmi | 6653 cm3
405.99 cu. in. |
|---|
| Silindir Adedi | 8 |
|---|
| Motor konfigürasyonu | V motor |
|---|
| Silindir çapı | 99.06 mm
3.9 in. |
|---|
| Silindir içi vuruş | 107.95 mm
4.25 in. |
|---|
| Sıkıştırma oranı | 16.2:1 |
|---|
| Silindir başına düşen valf | 4 |
|---|
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
|---|
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
|---|
| Valf yapısı | OHV |
|---|
| Motor yağı kapasitesi | 12.3 Lt
13 US qt | 10.82 UK qt |
|---|
| soğutma sıvısı | 33.2 Lt
35.08 US qt | 29.21 UK qt |
|---|
| Hacim ve ağırlıklar. |
|---|
| Ağırlık | 3399 Kg
7493.51 lbs. |
|---|
| Bagaj hacmi en az | 2222 Lt
78.47 cu. ft. |
|---|
| Yakıt deposu hacmi | 182 Lt
48.08 US gal | 40.03 UK gal |
|---|
| Frenli treyler yükü (12%) | 6668 Kg
14700.42 lbs. |
|---|
| Boyutlar |
|---|
| Uzunluk | 6761 mm
266.18 in. |
|---|
| Genişlik | 2438 mm
95.98 in. |
|---|
| aynalar dahil genişlik | 2690 mm
105.91 in. |
|---|
| Yükseklik | 2065 mm
81.3 in. |
|---|
| Dingil Mesafesi | 4470 mm
175.98 in. |
|---|
| Ön tekerlek izi | 1735 mm
68.31 in. |
|---|
| Arka tekerlek izi | 1707 mm
67.2 in. |
|---|
| ön çıkıntı | 970 mm
38.19 in. |
|---|
| arka çıkıntı | 1321 mm
52.01 in. |
|---|
| Yerden yükseklik | 208 mm
8.19 in. |
|---|
| Yaklaşım açısı | 18.4° |
|---|
| Kalkış açısı | 21.8° |
|---|
| rampa açısı | 21.1° |
|---|
| Şanzıman, fren ve süspansiyon |
|---|
| Aktarma mimarisi | İYM arka tekerlekleri kalıcı olarak tahrik eder ve gerekirse elektrikle veya mekanik olarak çalıştırılan bir debriyaj ile ön tekerlekler tahrik edilir. |
|---|
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
|---|
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, otomatik şanzıman TorqShift |
|---|
| Ön süspansiyon | Bağımlı, savrulmasız yay, Sürükleyici |
|---|
| Arka süspansiyon | Katı aks süspansiyon, Yay |
|---|
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 363 mm |
|---|
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler, 363 mm |
|---|
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi)
|
|---|
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
|---|
| Direksiyon | Hidrolik Direksiyon |
|---|
| Lastik boyutu | 275/70 R18; 275/65 R20 |