| Genel bilgi |
| Marka | Ford |
|---|
| Model | F-350 Super Duty |
|---|
| Nesil | Ford F-350 Super Duty V Regular Cab Long box |
|---|
| Modifikasyonu (Motor) | 6.8 V8 (405 bg) 4x4 Automatic DRW |
|---|
| Üretim başlangıç yılı | 2023 yıl |
|---|
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
|---|
| Gövde tipi | Pick-up |
|---|
| Koltuk Sayısı | 3 |
|---|
| Kapı sayısı | 2 |
|---|
| Performans |
|---|
| Yakıt Tipi | Benzin |
|---|
| Ağırlık/güç oranı | 7.4 Kg/bg, 134.3 bg/ton |
|---|
| Ağırlık/Tork oranı | 5 Kg/Nm, 200 Nm/ton |
|---|
| Motor |
|---|
| Güç | 405 bg @ 5000 dev/dak |
|---|
| Litre başına güç | 59.6 bg/Lt |
|---|
| Tork | 603 Nm @ 4000 dev/dak
444.75 lb.-ft. @ 4000 dev/dak |
|---|
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
|---|
| Motor hacmi | 6801 cm3
415.02 cu. in. |
|---|
| Silindir Adedi | 8 |
|---|
| Motor konfigürasyonu | V motor |
|---|
| Silindir çapı | 107.19 mm
4.22 in. |
|---|
| Silindir içi vuruş | 93.98 mm
3.7 in. |
|---|
| Sıkıştırma oranı | 10.8:1 |
|---|
| Silindir başına düşen valf | 2 |
|---|
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
|---|
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
|---|
| Motor yağı kapasitesi | 7.57 Lt
8 US qt | 6.66 UK qt |
|---|
| Hacim ve ağırlıklar. |
|---|
| Ağırlık | 3015 Kg
6646.94 lbs. |
|---|
| Bagaj hacmi en fazla | 2223 Lt
78.5 cu. ft. |
|---|
| Yakıt deposu hacmi | 129 Lt
34.08 US gal | 28.38 UK gal |
|---|
| Boyutlar |
|---|
| Uzunluk | 5888 mm
231.81 in. |
|---|
| Genişlik | 2438 mm
95.98 in. |
|---|
| aynalar dahil genişlik | 2690 mm
105.91 in. |
|---|
| Yükseklik | 2065 mm
81.3 in. |
|---|
| Dingil Mesafesi | 3594 mm
141.5 in. |
|---|
| Ön tekerlek izi | 1765 mm
69.49 in. |
|---|
| Arka tekerlek izi | 1910 mm
75.2 in. |
|---|
| ön çıkıntı | 973 mm
38.31 in. |
|---|
| arka çıkıntı | 1270 mm
50 in. |
|---|
| Yerden yükseklik | 234 mm
9.21 in. |
|---|
| Yaklaşım açısı | 21.5° |
|---|
| Kalkış açısı | 21.5° |
|---|
| rampa açısı | 21.5° |
|---|
| Şanzıman, fren ve süspansiyon |
|---|
| Aktarma mimarisi | İYM arka tekerlekleri kalıcı olarak tahrik eder ve gerekirse elektrikle veya mekanik olarak çalıştırılan bir debriyaj ile ön tekerlekler tahrik edilir. |
|---|
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
|---|
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 10 vites, otomatik şanzıman |
|---|
| Ön süspansiyon | Bağımlı, savrulmasız yay |
|---|
| Arka süspansiyon | Katı aks süspansiyon, Yay |
|---|
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 363 mm |
|---|
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler, 363 mm |
|---|
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi)
|
|---|
| Direksiyon tipi | Devirdaim toplu dişli kutusu |
|---|
| Direksiyon | Hidrolik Direksiyon |
|---|
| Lastik boyutu | 245/75 R17 |