Ford Ixion 1.8 (133 bg) modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Ford |
| Model | Ixion |
| Nesil | Ford Ixion |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.8 (133 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1999 yıl |
| Son üretim yılı | 2005 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Minibüs |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Motor | |
| Güç | 133 bg |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4295 mm 169.09 in. |
| Genişlik | 1695 mm 66.73 in. |
| Yükseklik | 1590 mm 62.6 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 5 vites, manuel şanzıman |