Fulwin A9L CD-M 1.5T (639 bg) Plug-in Hybrid 4WD DHT Pro modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Fulwin |
| Model | A9L |
| Nesil | Fulwin A9L |
| Modifikasyonu (Motor) | CD-M 1.5T (639 bg) Plug-in Hybrid 4WD DHT Pro |
| Üretim başlangıç yılı | Temmuz, 2025 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Sedan |
| Koltuk Sayısı | 4-5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi | 0.8-5.98 Lt/100 km
294 - 39.3 US mpg 353.1 - 47.2 UK mpg 125 - 16.7 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 4.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 4.9 saniye |
| Maksimum sürat | 180 km/saat 111.85 mph |
| Emisyon Standardı | China VIb |
| Ağırlık/güç oranı | 3.5 Kg/bg, 286.5 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 2.6 Kg/Nm, 383 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 33.68 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil | 151-200 km 93.83 - 124.27 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi | 20.6 kWh/100 km
33.15 kWh/100 mi 102 MPGe 4.9 km/kWh 3 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 217 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | KPTZ220YMDA0 |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 265 bg |
| Elektrikli motor torku | 324 Nm 238.97 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 639 bg |
| Sistem tork | 854 Nm 629.88 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 156 bg @ 5200 dev/dak |
| Litre başına güç | 104.1 bg/Lt |
| Tork | 220 Nm @ 2500 dev/dak 162.26 lb.-ft. @ 2500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | SQRH4J15 |
| Motor hacmi | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Sıkıştırma oranı | 15:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2230 Kg 4916.31 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2650 Kg 5842.25 lbs. |
| Azami yük | 420 Kg 925.94 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 405 Lt 14.3 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 67 Lt 17.7 US gal | 14.74 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5018 mm 197.56 in. |
| Genişlik | 1965 mm 77.36 in. |
| Yükseklik | 1500 mm 59.06 in. |
| Dingil Mesafesi | 3000 mm 118.11 in. |
| Ön tekerlek izi | 1698 mm 66.85 in. |
| Arka tekerlek izi | 1703 mm 67.05 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.23 |
| En az dönüş açısı | 11.9 m 39.04 ft. |
| Yaklaşım açısı | 13° |
| Kalkış açısı | 15° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir İYM ön tekerlekleri, bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | otomatik şanzıman DHT Pro |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon, Enine sabitleyici |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 245/45 R20 |
| Jant Boyutu | 20 |