Geely X3 Pro (facelift 2021) 1.5L (109 bg) CVT modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Geely |
| Model | X3 |
| Nesil | Geely X3 Pro (facelift 2021) |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.5L (109 bg) CVT |
| Üretim başlangıç yılı | Nisan, 2021 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | CUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC) | 6.1 Lt/100 km
38.56 US mpg 46.31 UK mpg 16.39 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 11.4 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 11.4 saniye |
| Maksimum sürat | 160 km/saat 99.42 mph |
| 100 km/saat - 0 | 40.6 m |
| Emisyon Standardı | China VI |
| Ağırlık/güç oranı | 11.1 Kg/bg, 89.7 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 8.6 Kg/Nm, 116.9 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 109 bg @ 6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 72.8 bg/Lt |
| Tork | 142 Nm @ 4400 dev/dak 104.73 lb.-ft. @ 4400 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | JLy-4G15 |
| Motor hacmi | 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC, DVVT |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1215 Kg 2678.62 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 1590 Kg 3505.35 lbs. |
| Azami yük | 375 Kg 826.73 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 400 Lt 14.13 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 45 Lt 11.89 US gal | 9.9 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4005 mm 157.68 in. |
| Genişlik | 1760 mm 69.29 in. |
| Yükseklik | 1575 mm 62.01 in. |
| Dingil Mesafesi | 2480 mm 97.64 in. |
| Ön tekerlek izi | 1468 mm 57.8 in. |
| Arka tekerlek izi | 1492 mm 58.74 in. |
| Yerden yükseklik | 185 mm 7.28 in. |
| Yaklaşım açısı | 22° |
| Kalkış açısı | 37° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | otomatik şanzıman CVT |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bükülme |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 205/60 R16 |
| Jant Boyutu | 16 |