Geely X3 1.5L (102 bg) modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Geely |
| Model | X3 |
| Nesil | Geely X3 |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.5L (102 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | Temmuz, 2017 yıl |
| Son üretim yılı | Nisan, 2021 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | CUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 8.2 Lt/100 km
28.68 US mpg 34.45 UK mpg 12.2 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 4.4 Lt/100 km
53.46 US mpg 64.2 UK mpg 22.73 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi | 5.6 Lt/100 km
42 US mpg 50.44 UK mpg 17.86 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Emisyon Standardı | China V |
| Ağırlık/güç oranı | 11.6 Kg/bg, 86.4 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 8.4 Kg/Nm, 119.5 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 102 bg @ 6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 68.1 bg/Lt |
| Tork | 141 Nm @ 3800-4200 dev/dak 104 lb.-ft. @ 3800-4200 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | JLB-4G15 |
| Motor hacmi | 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1180 Kg 2601.45 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 400 Lt 14.13 cu. ft. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4005 mm 157.68 in. |
| Genişlik | 1760 mm 69.29 in. |
| Yükseklik | 1575 mm 62.01 in. |
| Dingil Mesafesi | 2480 mm 97.64 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 5 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bükülme |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 205/60 R16 |
| Jant Boyutu | 16 |