Geometry E 29.67 kWh (82 bg) Electric modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Geometry |
| Model | E |
| Nesil | Geometry E |
| Modifikasyonu (Motor) | 29.67 kWh (82 bg) Electric |
| Üretim başlangıç yılı | 2022 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV, Crossover |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Ağırlık/güç oranı | 15.1 Kg/bg, 66.1 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 9.5 Kg/Nm, 104.8 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 29.67 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (CLTC) | 301 km 187.03 mi |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 82 bg |
| Elektrikli motor torku | 130 Nm 95.88 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 82 bg |
| Sistem tork | 130 Nm 95.88 lb.-ft. |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1240 Kg 2733.73 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 356 Lt 12.57 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1000 Lt 35.31 cu. ft. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4006 mm 157.72 in. |
| Genişlik | 1765 mm 69.49 in. |
| Yükseklik | 1550 mm 61.02 in. |
| Dingil Mesafesi | 2485 mm 97.83 in. |
| Yerden yükseklik | 165 mm 6.5 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bükülme |
| Ön frenler | Disk |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 205/60 R16 |
| Jant Boyutu | 16 |