Geometry Panda Mini 17.03 kWh (41 bg) Electric modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Geometry |
| Model | Panda Mini |
| Nesil | Geometry Panda Mini |
| Modifikasyonu (Motor) | 17.03 kWh (41 bg) Electric |
| Üretim başlangıç yılı | Aralık, 2022 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Hatchback |
| Koltuk Sayısı | 4 |
| Kapı sayısı | 3 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Maksimum sürat | 100 km/saat 62.14 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 19.2 Kg/bg, 52 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 7.2 Kg/Nm, 139.6 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 17.03 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (CLTC) | 200 km 124.27 mi |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 41 bg |
| Elektrikli motor torku | 110 Nm 81.13 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 41 bg |
| Sistem tork | 110 Nm 81.13 lb.-ft. |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 788-797 Kg 1737.24 - 1757.08 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 3065 mm 120.67 in. |
| Genişlik | 1522 mm 59.92 in. |
| Yükseklik | 1600-1610 mm 62.99 - 63.39 in. |
| Dingil Mesafesi | 2015 mm 79.33 in. |
| Ön tekerlek izi | 1315 mm 51.77 in. |
| Arka tekerlek izi | 1311 mm 51.61 in. |
| Yerden yükseklik | 170 mm 6.69 in. |
| En az dönüş açısı | 8 m 26.25 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Disk |
| Arka frenler | Kampana |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 155/70 R13; 155/65 R14 |
| Jant Boyutu | 13; 14 |