Holden Jackaroo (UBS) 3.1 TD 4X4 (3 dr) (114 bg) modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Holden |
| Model | Jackaroo |
| Nesil | Holden Jackaroo (UBS) |
| Modifikasyonu (Motor) | 3.1 TD 4X4 (3 dr) (114 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1998 yıl |
| Son üretim yılı | 2003 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Off-road araç |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 3 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi | 11.3 Lt/100 km
20.82 US mpg 25 UK mpg 8.85 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 16.6 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 16.6 saniye |
| Maksimum sürat | 150 km/saat 93.21 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 16.7 Kg/bg, 60 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 7.3 Kg/Nm, 136.8 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 114 bg @ 3600 dev/dak |
| Litre başına güç | 37.3 bg/Lt |
| Tork | 260 Nm @ 2000 dev/dak 191.77 lb.-ft. @ 2000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | 4JG2-TC |
| Motor hacmi | 3059 cm3 186.67 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Ön yanma odası enjeksiyonu |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör |
| Valf yapısı | OHC |
| Motor yağı kapasitesi | 6 Lt 6.34 US qt | 5.28 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1900 Kg 4188.78 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 1339 Lt 47.29 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1934 Lt 68.3 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 85 Lt 22.45 US gal | 18.7 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4270 mm 168.11 in. |
| Genişlik | 1745 mm 68.7 in. |
| Yükseklik | 1835 mm 72.24 in. |
| Dingil Mesafesi | 2330 mm 91.73 in. |
| Ön tekerlek izi | 1455 mm 57.28 in. |
| Arka tekerlek izi | 1460 mm 57.48 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 5 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yay |
| Arka süspansiyon | Helezon yay |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon | Hidrolik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 245/70 R16 |