Lada 21047 1.5 (71 bg) modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Lada |
| Model | 2104 |
| Nesil | Lada 21047 |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.5 (71 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1998 yıl |
| Son üretim yılı | 2012 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Kombi |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Motor | |
| Güç | 71 bg @ 5600 dev/dak |
| Litre başına güç | 49 bg/Lt |
| Tork | 104 Nm @ 3400 dev/dak 76.71 lb.-ft. @ 3400 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 1450 cm3 88.48 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 76 mm 2.99 in. |
| Silindir içi vuruş | 80 mm 3.15 in. |
| Sıkıştırma oranı | 8.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Karbüratör |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHC |