Ligier IXO 0.5 DCI (5 bg) CVT modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Ligier |
| Model | IXO |
| Nesil | Ligier IXO |
| Modifikasyonu (Motor) | 0.5 DCI (5 bg) CVT |
| Üretim başlangıç yılı | 2010 yıl |
| Son üretim yılı | 2014 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Dört tekerlekli bisiklet |
| Koltuk Sayısı | 2 |
| Kapı sayısı | 3 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi | 2.9 Lt/100 km
81.11 US mpg 97.41 UK mpg 34.48 km/Lt |
| CO2 Emisyonları | 75.5 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Maksimum sürat | 45 km/saat 27.96 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 70 Kg/bg, 14.3 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 16.7 Kg/Nm, 60 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 5 bg @ 3000 dev/dak |
| Litre başına güç | 11.4 bg/Lt |
| Tork | 21 Nm @ 1800 dev/dak 15.49 lb.-ft. @ 1800 dev/dak |
| Maksimum motor hızı | 3400 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 440 cm3 26.85 cu. in. |
| Silindir Adedi | 2 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 68 mm 2.68 in. |
| Silindir içi vuruş | 60.6 mm 2.39 in. |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | SOHC |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 350 Kg 771.62 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 470 Lt 16.6 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 770 Lt 27.19 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 17.5 Lt 4.62 US gal | 3.85 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 3148 mm 123.94 in. |
| Genişlik | 1524 mm 60 in. |
| Yükseklik | 1497 mm 58.94 in. |
| En az dönüş açısı | 7.5 m 24.61 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | otomatik şanzıman CVT |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bağımsız helezon yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Disk, 220 mm |
| Arka frenler | Disk, 180 mm |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Lastik boyutu | 145/70 R13; 155/65 R14 |
| Jant Boyutu | 13; 14 |