Lincoln Continental VIII 3.8 (151 bg) modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Lincoln |
| Model | Continental |
| Nesil | Lincoln Continental VIII |
| Modifikasyonu (Motor) | 3.8 (151 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1991 yıl |
| Son üretim yılı | 1991 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Sedan |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Motor | |
| Güç | 151 bg |
| Motor Modeli/Kodu | Essex |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 4.3 Lt 4.54 US qt | 3.78 UK qt |
| soğutma sıvısı | 13 Lt 13.74 US qt | 11.44 UK qt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5210 mm 205.12 in. |
| Genişlik | 1847 mm 72.72 in. |
| Yükseklik | 1412 mm 55.59 in. |