Livan 7 50.4 kWh (163 bg) Electric modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Livan |
| Model | 7 |
| Nesil | Livan 7 |
| Modifikasyonu (Motor) | 50.4 kWh (163 bg) Electric |
| Üretim başlangıç yılı | 2023 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Coupe, SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Maksimum sürat | 150 km/saat 93.21 mph |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 50.4 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (CLTC) | 450 km 279.62 mi |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 163 bg |
| Elektrikli motor torku | 240 Nm 177.01 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 163 bg |
| Sistem tork | 240 Nm 177.01 lb.-ft. |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Bagaj hacmi en az | 402 Lt 14.2 cu. ft. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4690 mm 184.65 in. |
| Genişlik | 1892 mm 74.49 in. |
| Yükseklik | 1650 mm 64.96 in. |
| Dingil Mesafesi | 2775 mm 109.25 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.238 |
| En az dönüş açısı | 10.8 m 35.43 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bükülme |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 215/60 R17; 215/55 R18 |
| Jant Boyutu | 17; 18 |