Livan Maple 80V 50.4 kWh (136 bg) Electric modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Livan |
| Model | Maple 80V |
| Nesil | Livan Maple 80V |
| Modifikasyonu (Motor) | 50.4 kWh (136 bg) Electric |
| Üretim başlangıç yılı | 2022 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | MPV |
| Koltuk Sayısı | 6-7 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 12 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 12 saniye |
| Maksimum sürat | 130 km/saat 80.78 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 13.3 Kg/bg, 75.3 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 7.8 Kg/Nm, 127.4 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 50.4 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (NEDC) | 407 km 252.9 mi |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 136 bg |
| Elektrikli motor torku | 230 Nm 169.64 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 136 bg |
| Sistem tork | 230 Nm 169.64 lb.-ft. |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1805 Kg 3979.34 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 459 Lt 16.21 cu. ft. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4812 mm 189.45 in. |
| Genişlik | 1909 mm 75.16 in. |
| Yükseklik | 1699 mm 66.89 in. |
| Dingil Mesafesi | 2807 mm 110.51 in. |
| Yerden yükseklik | 130 mm 5.12 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 215/60 R17; 225/55 R18 |
| Jant Boyutu | 17; 18 |