Luxeed V9 1.5T 53.4 kWh (520 bg) Extended Range 4WD modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Luxeed |
| Model | V9 |
| Nesil | Luxeed V9 |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.5T 53.4 kWh (520 bg) Extended Range 4WD |
| Üretim başlangıç yılı | Mayıs ayı, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | MPV |
| Koltuk Sayısı | 7 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 5.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 5.9 saniye |
| Maksimum sürat | 190 km/saat 118.06 mph |
| Emisyon Standardı | China VI |
| Ağırlık/güç oranı | 5.5 Kg/bg, 181.2 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 13 Kg/Nm, 76.7 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 53.4 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikli menzil (CLTC) | 285 km 177.09 mi |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 309 bg |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 211 bg |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, enine |
| Elektrik motoru tipi | Asenkron |
| Sistem gücü | 520 bg |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 156 bg @ 5200 dev/dak |
| Litre başına güç | 104.1 bg/Lt |
| Tork | 220 Nm @ 2500 dev/dak 162.26 lb.-ft. @ 2500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | SQRH4J15 |
| Motor hacmi | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2870-2940 Kg 6327.27 - 6481.59 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 892 Lt 31.5 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 60 Lt 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5359 mm 210.98 in. |
| Genişlik | 2009 mm 79.09 in. |
| Yükseklik | 1859 mm 73.19 in. |
| Dingil Mesafesi | 3250 mm 127.95 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.253 |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM hareketle mekanik bağlantı olmadan sadece jeneratörü hareket ettirir. İki elektrikli motor, ön ve arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) 4 döner tekerlek (arka döner tekerlek) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 255/55 R19; 255/50 R20 |
| Jant Boyutu | 19; 20 |