Maxus T90 Standard box EV 88.55 kWh (177 bg) modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Maxus |
| Model | T90 |
| Nesil | Maxus T90 Standard box |
| Modifikasyonu (Motor) | EV 88.55 kWh (177 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 2021 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Pick-up |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Ağırlık/güç oranı | 13 Kg/bg, 77 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 7.4 Kg/Nm, 134.8 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 88.55 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 330 km 205.05 mi |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 177 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 177 bg |
| Sistem tork | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2300 Kg 5070.63 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 3300 Kg 7275.25 lbs. |
| Azami yük | 1000 Kg 2204.62 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1500 Kg 3306.93 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5365 mm 211.22 in. |
| Genişlik | 1900 mm 74.8 in. |
| Yükseklik | 1809 mm 71.22 in. |
| Dingil Mesafesi | 3155 mm 124.21 in. |
| Yerden yükseklik | 187 mm 7.36 in. |
| Yaklaşım açısı | 27° |
| Kalkış açısı | 24° |
| sığ derinliği | 550 mm 21.65 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı |
| Arka süspansiyon | Yay |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 245/70 R16; 245/65 R17 |
| Jant Boyutu | 16; 17 |