Mazda B-Series VI 4.0 V6 (207 bg) modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Mazda |
| Model | B-series |
| Nesil | Mazda B-Series VI |
| Modifikasyonu (Motor) | 4.0 V6 (207 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1997 yıl |
| Son üretim yılı | 2006 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Pick-up |
| Koltuk Sayısı | 4 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Maksimum sürat | 145 km/saat 90.1 mph |
| Motor | |
| Güç | 207 bg @ 5250 dev/dak |
| Litre başına güç | 51.9 bg/Lt |
| Tork | 322 Nm @ 3000 dev/dak 237.5 lb.-ft. @ 3000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 3992 cm3 243.61 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Yakıt deposu hacmi | 63 Lt 16.64 US gal | 13.86 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5154 mm 202.91 in. |
| Genişlik | 1763 mm 69.41 in. |
| Yükseklik | 1646 mm 64.8 in. |
| Dingil Mesafesi | 3198 mm 125.91 in. |
| Ön tekerlek izi | 1488 mm 58.58 in. |
| Arka tekerlek izi | 1455 mm 57.28 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 5 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Salıncak |
| Arka süspansiyon | Enine sabitleyici |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Kampana |
| Lastik boyutu | 225/70 R15 |
| Jant Boyutu | 15 |