Mitsubishi Space Runner (N1W,N2W) 1.8 4x4 (N21W) (122 bg) modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Mitsubishi |
| Model | Space Runner |
| Nesil | Mitsubishi Space Runner (N1_W,N2_W) |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.8 4x4 (N21W) (122 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1991 yıl |
| Son üretim yılı | 1999 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Minibüs |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 12.5 Lt/100 km
18.82 US mpg 22.6 UK mpg 8 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 8.2 Lt/100 km
28.68 US mpg 34.45 UK mpg 12.2 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 11.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 11.5 saniye |
| Maksimum sürat | 175 km/saat 108.74 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 10.8 Kg/bg, 92.8 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 8.2 Kg/Nm, 122.4 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 122 bg @ 6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 66.5 bg/Lt |
| Tork | 161 Nm @ 4500 dev/dak 118.75 lb.-ft. @ 4500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 1834 cm3 111.92 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 81 mm 3.19 in. |
| Silindir içi vuruş | 89 mm 3.5 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHC |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1315 Kg 2899.08 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 1800 Kg 3968.32 lbs. |
| Azami yük | 485 Kg 1069.24 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 676 Lt 23.87 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1498 Lt 52.9 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 55 Lt 14.53 US gal | 12.1 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4270 mm 168.11 in. |
| Genişlik | 1695 mm 66.73 in. |
| Yükseklik | 1680 mm 66.14 in. |
| Dingil Mesafesi | 2520 mm 99.21 in. |
| Ön tekerlek izi | 1455 mm 57.28 in. |
| Arka tekerlek izi | 1460 mm 57.48 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 5 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Salıncak |
| Arka süspansiyon | Helezon yay |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Hidrolik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 185/70 R14 |