| Chrysler Voyager I Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 98 bg @ 4700 dev/dak |
| Litre başına güç | 39.2 bg/Lt |
| Tork | 183 Nm @ 2700 dev/dak 134.97 lb.-ft. @ 2700 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 2501 cm3 152.62 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 87.5 mm 3.44 in. |
| Silindir içi vuruş | 104 mm 4.09 in. |
| Sıkıştırma oranı | 8.9:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Tek noktadan enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHC |
| Motor yağı kapasitesi | 3.8 Lt 4.02 US qt | 3.34 UK qt |
| soğutma sıvısı | 8.1 Lt 8.56 US qt | 7.13 UK qt |