Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 212 bg @ 5100 dev/dak |
| Litre başına güç | 53 bg/Lt |
| Tork | 344 Nm @ 3700 dev/dak 253.72 lb.-ft. @ 3700 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 3998 cm3 243.97 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 100.33 mm 3.95 in. |
| Silindir içi vuruş | 84.3 mm 3.32 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9.7:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 4.7 Lt 4.97 US qt | 4.14 UK qt |
| soğutma sıvısı | 11.5 Lt 12.15 US qt | 10.12 UK qt |