Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 430 bg @ 5500 dev/dak |
| Litre başına güç | 59 bg/Lt |
| Tork | 644 Nm @ 4000 dev/dak 474.99 lb.-ft. @ 4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 7292 cm3 444.99 cu. in. |
| Silindir Adedi | 8 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 107.2 mm 4.22 in. |
| Silindir içi vuruş | 101 mm 3.98 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 7.57 Lt 8 US qt | 6.66 UK qt |
| soğutma sıvısı | 21.3 Lt 22.51 US qt | 18.74 UK qt |