Ford F-350 Super Duty IV (facelift 2020) Crew Cab Long box 7.3 V8 (430 bg) Automatic DRW modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Ford |
| Model | F-350 Super Duty |
| Nesil | Ford F-350 Super Duty IV (facelift 2020) Crew Cab Long box |
| Modifikasyonu (Motor) | 7.3 V8 (430 bg) Automatic DRW |
| Üretim başlangıç yılı | 2020 yıl |
| Son üretim yılı | 2022 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Pick-up |
| Koltuk Sayısı | 6 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Ağırlık/güç oranı | 7.3 Kg/bg, 136.2 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.9 Kg/Nm, 203.9 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 430 bg @ 5500 dev/dak |
| Litre başına güç | 59 bg/Lt |
| Tork | 644 Nm @ 4000 dev/dak 474.99 lb.-ft. @ 4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 7292 cm3 444.99 cu. in. |
| Silindir Adedi | 8 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 107.2 mm 4.22 in. |
| Silindir içi vuruş | 101 mm 3.98 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 7.57 Lt 8 US qt | 6.66 UK qt |
| soğutma sıvısı | 21.3 Lt 22.51 US qt | 18.74 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 3158 Kg 6962.2 lbs. |
| Bagaj hacmi en fazla | 2223 Lt 78.5 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 182 Lt 48.08 US gal | 40.03 UK gal |
| Frenli treyler yükü (12%) | 8255 Kg 18199.16 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 6761 mm 266.18 in. |
| Genişlik | 2438 mm 95.98 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2690 mm 105.91 in. |
| Yükseklik | 2009 mm 79.09 in. |
| Dingil Mesafesi | 4470 mm 175.98 in. |
| Ön tekerlek izi | 1755 mm 69.09 in. |
| Arka tekerlek izi | 1897 mm 74.69 in. |
| ön çıkıntı | 970 mm 38.19 in. |
| arka çıkıntı | 1321 mm 52.01 in. |
| Yaklaşım açısı | 18° |
| Kalkış açısı | 18.3° |
| rampa açısı | 16.1° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 10 vites, otomatik şanzıman TroqShift |
| Ön süspansiyon | Bağımsız helezon yaylı süspansiyon |
| Arka süspansiyon | Katı aks süspansiyon, Yay |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 363 mm |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler, 363 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Devirdaim toplu dişli kutusu |
| Direksiyon | Hidrolik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 245/75 R17 |