Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 194 bg @ 3800 dev/dak |
| Litre başına güç | 90.2 bg/Lt |
| Tork | 441 Nm @ 1750-2750 dev/dak 325.26 lb.-ft. @ 1750-2750 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | Smartstream |
| Motor hacmi | 2151 cm3 131.26 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 83 mm 3.27 in. |
| Silindir içi vuruş | 99.4 mm 3.91 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor sistemleri | Start & Stop SistemiPartikül filtresi |