| Nissan Cube (Z11) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 98 bg @ 5600 dev/dak |
| Litre başına güç | 70.7 bg/Lt |
| Tork | 128 Nm @ 3200 dev/dak 94.41 lb.-ft. @ 3200 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | CR14DE |
| Motor hacmi | 1386 cm3 84.58 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 73 mm 2.87 in. |
| Silindir içi vuruş | 82.8 mm 3.26 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9.9:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |