| Nissan Frontier I Regular Cab (D22) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 143 bg @ 5200 dev/dak |
| Litre başına güç | 59.9 bg/Lt |
| Tork | 209 Nm @ 4000 dev/dak 154.15 lb.-ft. @ 4000 dev/dak |
| Motor Modeli/Kodu | KA24DE |
| Motor hacmi | 2389 cm3 145.79 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 89 mm 3.5 in. |
| Silindir içi vuruş | 96 mm 3.78 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 3.9 Lt 4.12 US qt | 3.43 UK qt |
| soğutma sıvısı | 9.3 Lt 9.83 US qt | 8.18 UK qt |