| Nissan Juke I (facelift 2014) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 115 bg @ 4500 dev/dak |
| Litre başına güç | 96.1 bg/Lt |
| Tork | 190 Nm @ 2000 dev/dak 140.14 lb.-ft. @ 2000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | HRA2DDT |
| Motor hacmi | 1197 cm3 73.05 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 72.2 mm 2.84 in. |
| Silindir içi vuruş | 73.1 mm 2.88 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.1:1 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor yağı kapasitesi | 4.63 Lt 4.89 US qt | 4.07 UK qt |
| soğutma sıvısı | 7.6 Lt 8.03 US qt | 6.69 UK qt |