| Nissan Juke I (facelift 2014) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 113 bg @ 5600 dev/dak |
| Litre başına güç | 70.7 bg/Lt |
| Tork | 144 Nm @ 4000 dev/dak 106.21 lb.-ft. @ 4000 dev/dak |
| Motor Modeli/Kodu | HR16DE |
| Motor hacmi | 1598 cm3 97.52 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 78 mm 3.07 in. |
| Silindir içi vuruş | 83.6 mm 3.29 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.7:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 4.3 Lt 4.54 US qt | 3.78 UK qt |