| Nissan Laurel (E-HC33) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 150 bg @ 6400 dev/dak |
| Litre başına güç | 75.1 bg/Lt |
| Tork | 183 Nm @ 5200 dev/dak 134.97 lb.-ft. @ 5200 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 1998 cm3 121.93 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 78 mm 3.07 in. |
| Silindir içi vuruş | 69.7 mm 2.74 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.2:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |