| Nissan Maxima QX V (A33) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 209 bg @ 6400 dev/dak |
| Litre başına güç | 83.7 bg/Lt |
| Tork | 265 Nm @ 4000 dev/dak 195.45 lb.-ft. @ 4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | VQ25DE |
| Motor hacmi | 2496 cm3 152.32 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 85 mm 3.35 in. |
| Silindir içi vuruş | 73.3 mm 2.89 in. |
| Sıkıştırma oranı | 11:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 4 Lt 4.23 US qt | 3.52 UK qt |