| Nissan Vanette Cargo Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 75 bg @ 4300 dev/dak |
| Litre başına güç | 32.9 bg/Lt |
| Tork | 145 Nm @ 2300 dev/dak 106.95 lb.-ft. @ 2300 dev/dak |
| Motor düzeni | Orta, boyuna |
| Motor hacmi | 2283 cm3 139.32 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 87 mm 3.43 in. |
| Silindir içi vuruş | 96 mm 3.78 in. |
| Sıkıştırma oranı | 22.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Ön yanma odası enjeksiyonu |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHC |