| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Nissan |
| Model | Vanette |
| Nesil | Nissan Vanette Cargo |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.3 d (75 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1995 yıl |
| Son üretim yılı | 2002 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Minibüs |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 12.7 Lt/100 km
18.52 US mpg 22.24 UK mpg 7.87 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 7.9 Lt/100 km
29.77 US mpg 35.76 UK mpg 12.66 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi | 9.6 Lt/100 km
24.5 US mpg 29.43 UK mpg 10.42 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Ağırlık/güç oranı | 20.5 Kg/bg, 48.8 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 10.6 Kg/Nm, 94.3 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 75 bg @ 4300 dev/dak |
| Litre başına güç | 32.9 bg/Lt |
| Tork | 145 Nm @ 2300 dev/dak 106.95 lb.-ft. @ 2300 dev/dak |
| Motor düzeni | Orta, boyuna |
| Motor hacmi | 2283 cm3 139.32 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 87 mm 3.43 in. |
| Silindir içi vuruş | 96 mm 3.78 in. |
| Sıkıştırma oranı | 22.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Ön yanma odası enjeksiyonu |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHC |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1537 Kg 3388.5 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2505 Kg 5522.58 lbs. |
| Azami yük | 968 Kg 2134.07 lbs. |
| Yakıt deposu hacmi | 58 Lt 15.32 US gal | 12.76 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4500 mm 177.17 in. |
| Genişlik | 1695 mm 66.73 in. |
| Yükseklik | 1980 mm 77.95 in. |
| Dingil Mesafesi | 2895 mm 113.98 in. |