Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 109 bg @ 5750 dev/dak |
| Litre başına güç | 68.7 bg/Lt |
| Tork | 147 Nm @ 3900 dev/dak 108.42 lb.-ft. @ 3900 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | NFU TU5JP4 |
| Motor hacmi | 1587 cm3 96.84 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 78.5 mm 3.09 in. |
| Silindir içi vuruş | 82 mm 3.23 in. |
| Sıkıştırma oranı | 11:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 3.25 Lt 3.43 US qt | 2.86 UK qt |
| soğutma sıvısı | 6.7 Lt 7.08 US qt | 5.9 UK qt |