| Genel bilgi |
| Marka | Nissan |
|---|
| Model | Juke |
|---|
| Nesil | Nissan Juke II |
|---|
| Modifikasyonu (Motor) | 1.0 DIG-T (117 bg) |
|---|
| Üretim başlangıç yılı | Eylül, 2019 yıl |
|---|
| Son üretim yılı | Ekim, 2020 yıl |
|---|
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
|---|
| Gövde tipi | SUV, Crossover |
|---|
| Koltuk Sayısı | 5 |
|---|
| Kapı sayısı | 5 |
|---|
| Performans |
|---|
| Yakıt Tipi | Benzin |
|---|
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 10.4 saniye |
|---|
| Hızlanma 0 - 62 mph | 10.4 saniye |
|---|
| Maksimum sürat | 180 km/saat
111.85 mph |
|---|
| Emisyon Standardı | Euro 6 d-TEMP |
|---|
| Ağırlık/güç oranı | 10.2 Kg/bg, 98.2 bg/ton |
|---|
| Ağırlık/Tork oranı | 6.6 Kg/Nm, 151 Nm/ton |
|---|
| Motor |
|---|
| Güç | 117 bg @ 5250 dev/dak |
|---|
| Litre başına güç | 117.1 bg/Lt |
|---|
| Tork | 180 Nm @ 1750 dev/dak
132.76 lb.-ft. @ 1750 dev/dak |
|---|
| Motor düzeni | Ön, enine |
|---|
| Motor Modeli/Kodu | HR10DDT |
|---|
| Motor hacmi | 999 cm3
60.96 cu. in. |
|---|
| Silindir Adedi | 3 |
|---|
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
|---|
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
|---|
| Motor yağı kapasitesi | 4.1 Lt
4.33 US qt | 3.61 UK qt |
|---|
| soğutma sıvısı | 6.5 Lt
6.87 US qt | 5.72 UK qt |
|---|
| Hacim ve ağırlıklar. |
|---|
| Ağırlık | 1192 Kg
2627.91 lbs. |
|---|
| Bagaj hacmi en fazla | 422 Lt
14.9 cu. ft. |
|---|
| Boyutlar |
|---|
| Uzunluk | 4210 mm
165.75 in. |
|---|
| Genişlik | 1800 mm
70.87 in. |
|---|
| Yükseklik | 1595 mm
62.8 in. |
|---|
| Dingil Mesafesi | 2636 mm
103.78 in. |
|---|
| Şanzıman, fren ve süspansiyon |
|---|
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
|---|
| Çekiş | Önden çekiş |
|---|
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, manuel şanzıman |
|---|
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
|---|
| Arka süspansiyon | Yarı bağımsız, helezon yay |
|---|
| Ön frenler | Disk, 280 mm |
|---|
| Arka frenler | Disk, 260 mm |
|---|
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi)
|
|---|
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
|---|
| Lastik boyutu | 215/65 R16; 215/60 R17; 225/45 R19 |
|---|
| Jant Boyutu | 16; 17; 19 |