| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Nissan |
| Model | Kicks |
| Nesil | Nissan Kicks (D15) |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.5 dCi (110 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 2019 yıl |
| Son üretim yılı | 2023 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi | 4.9-5.2 Lt/100 km
48 - 45.23 US mpg 57.65 - 54.32 UK mpg 20.41 - 19.23 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Motor | |
| Güç | 110 bg @ 3850 dev/dak |
| Litre başına güç | 75.3 bg/Lt |
| Tork | 240 Nm @ 1750 dev/dak 177.01 lb.-ft. @ 1750 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | K9K |
| Motor hacmi | 1461 cm3 89.16 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Bagaj hacmi en az | 400 Lt 14.13 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 50 Lt 13.21 US gal | 11 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4384 mm 172.6 in. |
| Genişlik | 1813 mm 71.38 in. |
| Yükseklik | 1651-1656 mm 65 - 65.2 in. |
| Dingil Mesafesi | 2673 mm 105.24 in. |
| Yerden yükseklik | 210 mm 8.27 in. |
| En az dönüş açısı | 10.4 m 34.12 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Bükülme |
| Ön frenler | Disk |
| Arka frenler | Kampana |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 215/65 R16; 215/60 R17 |
| Jant Boyutu | 16; 17 |