| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Nesil | Nissan Qashqai+2 I (NJ10) |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.0 dCi (150 bg) 4x4 |
| Üretim başlangıç yılı | 2008 yıl |
| Son üretim yılı | 2010 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV, Crossover |
| Koltuk Sayısı | 7 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 8.9 Lt/100 km
26.43 US mpg 31.74 UK mpg 11.24 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 5.9 Lt/100 km
39.87 US mpg 47.88 UK mpg 16.95 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi | 7 Lt/100 km
33.6 US mpg 40.35 UK mpg 14.29 km/Lt |
| CO2 Emisyonları | 188 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 11.3 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 11.3 saniye |
| Maksimum sürat | 189 km/saat 117.44 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 4 |
| Ağırlık/güç oranı | 11.3 Kg/bg, 88.4 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 5.3 Kg/Nm, 188.7 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 150 bg @ 4000 dev/dak |
| Litre başına güç | 75.2 bg/Lt |
| Tork | 320 Nm @ 2000 dev/dak 236.02 lb.-ft. @ 2000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | M9R |
| Motor hacmi | 1995 cm3 121.74 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 84 mm 3.31 in. |
| Silindir içi vuruş | 90 mm 3.54 in. |
| Sıkıştırma oranı | 15.6:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 7.4 Lt 7.82 US qt | 6.51 UK qt |
| soğutma sıvısı | 8.4 Lt 8.88 US qt | 7.39 UK qt |
| Motor sistemleri | Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1696 Kg 3739.04 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2320 Kg 5114.72 lbs. |
| Azami yük | 624 Kg 1375.68 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 130 Lt 4.59 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1520 Lt 53.68 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 65 Lt 17.17 US gal | 14.3 UK gal |
| Tavan Yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1400 Kg 3086.47 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4530 mm 178.35 in. |
| Genişlik | 1780 mm 70.08 in. |
| Yükseklik | 1645 mm 64.76 in. |
| Dingil Mesafesi | 2765 mm 108.86 in. |
| Ön tekerlek izi | 1540 mm 60.63 in. |
| Arka tekerlek izi | 1550 mm 61.02 in. |
| En az dönüş açısı | 11 m 36.09 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ön tekerlekleri kalıcı olarak tahrik eder ve gerekirse elektrikle veya mekanik olarak çalıştırılan bir debriyaj ile arka tekerlekler tahrik edilir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 215/65 R16; 215/60 R17 |
| Jant Boyutu | 5.5J x 16; 6.5J x 17 |