| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Nissan |
| Model | Vanette |
| Nesil | Nissan Vanette |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.0 d (67 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1990 yıl |
| Son üretim yılı | 1995 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Minibüs |
| Koltuk Sayısı | 8 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 8.5 Lt/100 km
27.67 US mpg 33.23 UK mpg 11.76 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 7.1 Lt/100 km
33.13 US mpg 39.79 UK mpg 14.08 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi | 7.8 Lt/100 km
30.16 US mpg 36.22 UK mpg 12.82 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Maksimum sürat | 123 km/saat 76.43 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 22.1 Kg/bg, 45.3 bg/ton |
| Motor | |
| Güç | 67 bg @ 4600 dev/dak |
| Litre başına güç | 33.9 bg/Lt |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 1974 cm3 120.46 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Ön yanma odası enjeksiyonu |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHC |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1480 Kg 3262.84 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2180 Kg 4806.08 lbs. |
| Azami yük | 700 Kg 1543.24 lbs. |
| Yakıt deposu hacmi | 67 Lt 17.7 US gal | 14.74 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4365 mm 171.85 in. |
| Genişlik | 1690 mm 66.54 in. |
| Yükseklik | 1900 mm 74.8 in. |
| Dingil Mesafesi | 2350 mm 92.52 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 5 vites, manuel şanzıman |
| Lastik boyutu | 195/70 R14 90S |